ÖZGEÇMİŞ

1980 yılında Adana’da doğan Dr. Ünveren ilk, orta ve lise eğitimini Adana’da İsmet İnönü İlkokulu ve Özel Çağ Kolejinde tamamlamıştır. Lise öğrenimi sonunda sadece Tıp Fakültesi tercihleri yaparak girdiği üniversite sınavı sonunda İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenimine başlamıştır.

Tıp Fakültesinde eğitimini 6 yılda tamamladıktan sonra girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) de benzer bir şekilde sadece Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi tercihleri yapmıştır. İhtisasını Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında 5,5 yılda tamamlamış olup ihtisas sürecinde Rio de Janeiro – Brezilya’ya giderek başta Prof. Dr. Ricardo Cavalcanti Ribeiro olmak üzere önde gelen estetik cerrahlar ile birlikte ameliyatlara katılarak kendini geliştirme imkanı bulmuştur.

İhtisasını tamamladıktan sonra mecburi hizmetini yapmak üzere 1,5 yıl süresince Muş Devlet Hastanesinde çalışıp, sonrasında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesinde 1 yıl görev yapan Dr. Ünveren, 2015 yılı itibari ile devlet memurluğu görevinden istifa ederek özel hekim olarak çalışmaya başlamıştır.

Dr. Ünveren’in ulusal ve uluslararası yayımlanan birçok makalesi ve posterleri mevcuttur. Kendi branşında son yenilikleri takip etmek amacıyla her yıl ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara düzenli bir şekilde katılmaktadır.