Leke tedavisi

Tıp sürekli gelişen bir bilimdir ve tıp içerisinde de en hızlı gelişim lazer teknolojilerinde olmaktadır. Bundan 10 yıl önce yapılması çok zor ve hatta imkansız dediğimiz tedaviler günümüzde başarı ile yapılabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de leke tedavisidir. Hayatımızın her döneminde karşımıza çıkabilecek olan bu sorun artık lazer teknolojileri ile çözülebilmektedir. İster güneşe lekeleri olsun ister doğum sonrası oluşan tekerler, isterse de doğum lekeleri.

Leke tedavisi için birden fazla seçenek vardır anca içlerine en hızlı ve etkin çözüm lazer ile leke tedavisidir. Ağrısız ve 2-3 dakikalık bir işlem sonrasında lekelerinizin kaybolması sağlanır. İşlem sonrası bir süre lekeniz daha koyu görünecek, sonrasında bu koyuluk bir kabuk gibi soyularak düşecek ve altında lekeden kurtulmuş bir cilt ortaya çıkacaktır.

Cilt bakımı zamanı geldi de geçiyor

  Sağlıklı yaşayıp yaşamadığımızın uzun vadedeki en önemli göstergesi cildimizdir. Vücudumuza nasıl davranıyorsak, cildimiz bize aynı şekilde karşılığını verecektir. Yıllarca güneşin altında […]